Skip to main content

AccessTr.neT

formlar arası geçiş ve list box üzerinde check box kullanımı sorunu

formlar arası geçiş ve list box üzerinde check box kullanımı sorunu

Çözüldü #1
arkadaşlar mrb. ekteki Access çalışması ile ilgili birtakım sorularım var

1.Veritabanını açtığımızda ve hatırlatma uyarısına tamam dediğimizde karşımıza "HATIRLATMA" isimli formun ekranı ortalayacak şekilde ve boyutlarında oynanmayacak şekilde (kenarları sabit olacak mous ile uzatılıp kısaltılmayacak) gelmesini ve "HATIRLATMA" isimli formun üzerindeki "kapat" düğmesine tıklandığında bu sefer karşımıza "TEMİNATLAR-frm" formunun ekranı kaplayacak şekilde (üsttteki menüler ve soldaki gezinti bölmesi gözükmeyecek şekilde) gelmesini istiyorum.
2. "HATIRLATMA" formunun üzerindeki liste kutuları içerisinde yer alan "İŞLEMİ BİTT" alanlarında check box olmasını istiyorum ve bu check boxları işaretleyip "SİL" butonuna tıkladığımda ilgili hatırlatmanın liste kutusundan silinmesini ve bir daha liste kutusuna gelmemesini istiyorum. Ama sizin de ekteki dosyada göreceğiniz gibi check boxlar "Yanlış" olarak gözükmekte.
Bu konularda bana yardımcı olabilrseniz sevinirim. iyi çalışmalar ve iyi bayramlar dilerim.
.rar TEMİNATLAR3.rar (Dosya Boyutu: 62,51 KB | İndirme Sayısı: 9)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
formlar arası geçiş ve list box üzerinde check box kullanımı sorunu - Yazar: mmert06 - 17/07/2015, 23:12
Task