Skip to main content

AccessTr.neT

Toplamları metin kutusunda göstermek.

Toplamları metin kutusunda göstermek.

Çözüldü #1
Mehmetdemiral hocamızın hazırlayıp bizimle paylaştığı kolay fatura programı için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Programda kendime göre bazı değişiklikler yaptım. Kod bilmediğim için yardımlarınıza ihtiyacım var. 
* Kolay Fatura formu ilk açılışta TextBox'lar boş olarak açılsın Birimi TexBox'suna metin girmemize izin versin.
*Satış ile ilgili rakamları girdiğimiz zaman %8Kdv li satışların toplamın Matrah%8 de, %18Kdv li satışların toplamın Matrah%18 de  göstersin.
*Matrah%8 ve Matrah%18 in toplamını TOPLAM TextBoxsunda göstersin.
*Kdv8 TextBox'sunda Matrah%8'nin %8 tutarını göstersin ayni şekilde kdv18'nin TextBox'sunda Matrah%18'in %18 tutarını göstersin.
*Fatura oluştur butonuna tıkladığımız zaman faturayı fatura arşivine kayıt etsin. Fatura bul formuna gidip faturayı surgulayıp ListBox'daki faturaya tıkladığımız zaman Kolay Fatura Formunda faturayı göstersin.
*Fatura bul formunda istediğimiz faturayı silmemize izin versin.
*Kolay fatura formunda Faturayı temizle butonuna tıkladığımız zaman bütün Textboxlar temizlensin.
*Fatura Satışı tutarları olarak 8 satır var bunlardan istediğimizi silmemize izin versin. Yani 7 sıradaki satırı sil dediğim zaman 7 satırdaki TextBox ların içindeki veriler silinsin bir alt sıradaki TextBoxlar daki veriler bir yukarı çıksın arada boş satır kalmasın.
Arkadaşlar biliyorum sizden çok şey istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
.rar KOLAY FATURA.rar (Dosya Boyutu: 50,35 KB | İndirme Sayısı: 16)
Son Düzenleme: 01/01/2016, 14:44, Düzenleyen: kenan827.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Faturada Kdv sorunu - Yazar: kenan827 - 01/01/2016, 14:25
Cvp: Faturada Kdv sorunu - Yazar: ozanakkaya - 01/01/2016, 15:04
Cvp: Faturada Kdv sorunu - Yazar: kenan827 - 01/01/2016, 20:07
Cvp: Faturada Kdv sorunu - Yazar: ozguryasin - 03/01/2016, 15:29
Cvp: Faturada Kdv sorunu - Yazar: kenan827 - 03/01/2016, 17:13