Skip to main content

AccessTr.neT

Listeyi aktif ve pasif duruma getirmek

Listeyi aktif ve pasif duruma getirmek

1-Hocam anlattığınız gibi liste pasif duruma geliyor yazdır rapor baskı önizlemeden FaturaGiriş sayfasına döndüğümüz zaman Listeden başka bir kişiyi seçip metin kutularına aktarmamıza izin veriyor. Benim istediğim. Rapor önizlemeden FaturaGiriş sayfasına dönüş yaptığımız zaman Yeni Fatura botonuna tıklamadan listeden başka kişiyi seçip metin kutularına aktarma yapmasın.

2-Tarih ve saatin güncellemesi altındaki konuda da anlatmaya çalıştığım bir kişiye birden fazla fatura kesmek için kişiyi listeden seçip metin kutularına aktarmak istediğimiz zaman eski kesilen bir fatura açılmasın sadece listedeki kişinin bilgilerinden faydalanalım FaturaGiriş Alt forum metin kutularının boş açılması lazım aksi takdirde kişini eski faturasının üstüne kayıt yapıyor. diye anlatmaya çalışmıştım.

3- Alıntı
sayın Akifff,

Alıntı:...fatura bilgileri ile kişi bilgilerinin aynı tabloda olduğunu gördüm. Hatalıysam düzeltiniz lütfen. Bu şekilde yaparsanız A kişisine her fatura girişi yaptığınızda A kişinin kayıtları da yeniden kayıt edilecektir...

ifadeniz ile,
sizin de fark ederek dikkat çekmek istediğiniz (aslında,olması gerekli işlem) husus;
aşağıda bağlantısı yazılı konuda yine konu sahibine dair,
ilgili konunun 2.mesajda dikkat çekilmek istenmiş ve önerilmiştir.

Hocam ben çok acemiyim siz bu işin uzmanısınız sizin bütün önerilerini açığım. Sizin anlattığınız çok mantıklı firma bilgilerini bir sefer gireceğiz her kestiğimiz faturayı o firmanın altına kayıt yapacak çok güzel oluru.. Aslında liste aktif, pasif Alt forum boş metin kutuları bunların hepsi eski kesilen bir faturanın üstüne kayıt yapmasın diye o zaman bu sorunlarda ortadan kalkacak herhalde. Nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla iyi çalışmalar.
Son Düzenleme: 08/02/2016, 15:16, Düzenleyen: kenan827.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Listeyi aktif ve pasif duruma getirmek - Yazar: kenan827 - 08/02/2016, 15:14