Skip to main content

AccessTr.neT

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı

Çözüldü #1
Sayın Hocalarım,

Müşteri takip programı adı altında bir veritabanı yapmaya çalıştım. Ancak, dört yerde takıldım.
1. Programa girişte; kullanıcı adı ve şifreyi girip ok basınız. ali yüzen - 123
Karşımıza çıkan formda, "Satış Yöneticisinin" aynı adı otomatik olarak almasını sağlamaya çalıştım. Sağlayamadım.
Yani, kullanıcı kimse, satış yöneticisinin de aynı isimde olması lazım.

2. Kişiler (caption) başlıklı formunda; (Yani, Kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonraki form)
Tüm kayıtları görüntüle dediğimde, satış yöneticisi ismi ne ise, o kişinin müşterilerini göstermesi gerekiyor. Hiç kimse birbirini görmemeli. Bunu da yapamadım.

3. "Müşteri kartındaki bilgileri değiştir" sekmesinde de satış yöneticisinin yine kullanıcı adına göre filtre edip diğer kullanıcıların müşterilerini görmemesi gerekiyor. Bunu da yapamadım.

4. Aramalar sekmesindeki personel isminin de yine kullanıcı adından gelmesi gerekiyor.

Genel olarak, kullanıcı kimse formun, raporların, uygulamanın her yerinde sadece, kendini görmeli...

Birçok yolu denedim, ancak yapamadım. Desteğinizi rica ederim. Şimdiden teşekkürler.
.rar ELE-03 Müşteri Takip Programı_Form.rar (Dosya Boyutu: 271,37 KB | İndirme Sayısı: 212)
Teşekkürler,
Saygılarımla,

Power BI İş Analitiği Danışmanı

Ali Yüzen

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Müşteri Takip Programı - Yazar: aliyuzen - 08/04/2016, 11:56
Cvp: Müşteri Takip Programı - Yazar: atoz112 - 08/04/2016, 18:58
Cvp: Müşteri Takip Programı - Yazar: aliyuzen - 11/04/2016, 12:52
Cvp: Müşteri Takip Programı - Yazar: atoz112 - 12/04/2016, 09:55