Skip to main content

AccessTr.neT

Ürün koduna göre denetimlere değer getirme

Ürün koduna göre denetimlere değer getirme

Sevgili Hocalarım;
Siz değerli hocalarım ve Access dostlarından bir ricam olacak şuan aktif olarak kullandığım depo takip programımda bi iki ekleme yaptım fakat çalışmayan kısımlar tespit ettim. sizlerden ricam resimlerini eklediğim örnek çalışmamı incelemeniz ve sorunun çözümü adına yardımcı olmanız.

form tasarım shift+enter açık.

yapmak istediklerim:

1-ürün kodunu girince otomatik olarak firma ismi otomatik geliyor. Ben ürün kodunu girince hem firma hem cinsi hemde modeli otomatik gelsin istiyorum.

2-Sol taraftaki menü kısmındaki giriş işlemlerine tıklayınca şuan resimdeki sayfa geliyor. Gelen sayfa yeni ekle butonuna basılmadığı sürece tüm menüler pasif durumda. yeni ekle butonuna basınca menüler açılıyor.Benim yapmak istediğim ise pompalı ve mikserli seçenekleri firma ismi group beton yada ürün kodu 600-01;601-01;602-01;603-01 kodlarından birisini girince aktif olsun diğer kodlarda yada firma isimlerinde veri giriş olmasın.

3-Şuan siteye eklediğim formda giriş menüsünden ürün girişi yapınca resimdeki gördüklerinizin aynısını yazdığım zaman ve kaydet butonuna basınca bi alttaki resimdeki gibi kayıt yapıyor. normalde kayıt ekranında bu yazdıklarımın hepsi gözükmesi lazım.

[Resim: do.php?imgf=146745298151181.jpg]

kaydettikten sonraki ekran görüntüsü

[Resim: do.php?imgf=146745298160312.jpg]
Son Düzenleme: 02/07/2016, 13:55, Düzenleyen: IceMan7.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Ürün koduna göre denetimlere değer getirme - Yazar: IceMan7 - 02/07/2016, 12:54
Cvp: Depo takip programı - Yazar: atoz112 - 02/07/2016, 13:27
Task