Skip to main content

AccessTr.neT

Personel Takip uygulaması hazırlamak istiyorum

Personel Takip uygulaması hazırlamak istiyorum

Sayın KundoLf,

Konunuzun 3.mesajında yazılı açıklamaları tekrar inceleyip akabinde mevcut konulardaki örneklerden yola çıkarak bir deneme uygulama çalışması hazırlamaya gayret ediniz.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

Yukarıda bağlantısı yazılı konuda yazılı hususları incelemek sureti ile bu hususlar çerçevesinde tablo yapısını oluşturabilirsiniz.

Hangi tablolar ve hangi alanlar olması gerekiyorsa,bunları örnekler doğrultusunda oluşturunuz.ardından,katılımcılara sunulmak ve fikir danışmak üzere,konunuza dahil ediniz.

İlk etapta,bahsi yapıldığı üzere,aşama aşama gidilir bu süreçte.sonrasında,diğer harici nesnelerin eklenmesi sağlanabilir.bunun için,gerekli ilgiyi ve gayreti göstermeniz yerinde olacaktır.katılımlarınız ile birlikte harici katılımlar edinmeniz muhtemeldir.

Eğer uğraşmak istemezseniz,o zaman,konunuzun 2.mesajında belirtildiği üzere,Site Yönetimi ile İletişim üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.gerekli yönlendirmeleri edinebilirsiniz,bu vesile ile.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Personel Takip (Genel) - Yazar: atoz112 - 12/08/2016, 17:41
Cvp: Personel Takip uygulaması hazırlamak istiyorum - Yazar: atoz112 - 18/08/2016, 19:39
Task