Skip to main content

AccessTr.neT

Microsoft Comm Control 6.0 (SP6) ActiveX'ni eklerken hata

Microsoft Comm Control 6.0 (SP6) ActiveX'ni eklerken hata

Sayın sertac76,

Öncelikle;

1)

Alıntı:Siz yazmadan önce aklıma  visual studio 6.0 kurup kaldırmam geldi. vede öyle yaptım sorun geçici olarak düzeldi.

İfadenize yönelik olarak;

Beyanınız üzerinden konu başlığındaki sorununuzun çözüme ulaşmış olması nedeni ile,konunuzun,Cevaplanmış Sorular Kategorisi’ne taşınması uygun görülmüştür.

2)

Alıntı:siteden araştırıp kendi çapımda bişeyler yaptım.Ancak çok basit ve eksik. Bu konuda sizden yardım bekliyorum

Hazırlamaya çalıştığınız bu uygulamanızın tamamlanma aşamaları sürecinde olası muhtemel sorunlarınız ya da talepleriniz söz konusu oldukça,ayrıntılı açıklamalarını da yapıp ve gerekirse ekran görüntüleri ile de destekleyip YENİ KONU açmak sureti ile yine katılım ve çözüm beklentilerinde olabilirsiniz.

Katılımcılar tarafından bu sorun ya da talepleriniz,uygun zaman ve imkanlar akabinde geçerli olacaktır kanısındayım,her zaman olduğu gibi.

3)

Alıntı:Bu örnek bir çok kişiye de faydalı olabilir diye düşünüyorum.

Bahsi geçen bu uygulamanızın tamamlanma aşamaları nihayetlenip son halini aldığında,hiç şüphe yok ki;öncelikle,bu vesile ile (eğer ki konularınıza sizin de katılımlar gösterip kendi çabalarınızı da katmanız da söz konusu olduğunda),uygulama geliştirme başarısı gösterip kendinize güven elde etmeniz,bu sonuca ulaşmanızı görmekle kendinizin de bu hususlarda yer alabileceğinizi bilmeniz,tabiri caiz ise balık tutma kazanımını da edinebileceğiniz,eksilerinizi artı yapabileceğiniz durumları da yaşamanızı sağlamış olacaksınız,ilk etapta,kendiniz için.

Ardından da,eğer ki elbette tercih ve takdir sizin olmakla birlikte,bu uygulamanızı son aşamada buradan (Access Örnekleri ve Uygulamaları Kategorisi’nde)paylaşmak istediğiniz takdirde,sorumluluğu ve hazırlaması size ait olmakla birlikte,siteye,kendinizden bir katkı sağlamanın keyfini de çıkarmış olacaksınızdır…sorunlarınızın çözüm bulması temennisi ile.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Microsoft Comm Control 6.0 (SP6) ActiveX'ni eklerken hata - Yazar: atoz112 - 17/09/2016, 11:09