Skip to main content

AccessTr.neT

Formlar Arası Geçiş ve Form Tasarımı Sorunu

Formlar Arası Geçiş ve Form Tasarımı Sorunu

Arkadaşlar merhaba. kısıtlı Access bilgimle yapmaya çalıştığım ekteki fiyat tespit programını yaparken aşağıdaki sorunlarla karşılaştım ve çözüm yolu bulamadım.;

1.Dosya numarası ve düzenleme tarihi alanlarına veri giremiyorum ve yeni dosya adı ve tarihi açamıyorum
2.Her işin ayrı bir iş bilgileri ve proforması olmasını istiyorum. Yani her yeni dosya numarası için iş bilgileri formuna ile proforma formuna o işe ait bilgilerin ve o iş kapsamında alınacak malzemeleri girmek istiyorum.
3.Proforma formunda yer alan malzemelere ait stok numarası malzeme adı ve birimi bilgilerinin de de otomatik olarak tedarikler tablosundan alınmasını ve stok numarası veya malzeme adı yazıldığında otomatik olarak diğer bilgilerinin satıra gelmesini istiyorum
4."Proforma" formunda yer alan satırlar arasındaki boşluğun olmamasını istiyorum
5."İşler", "Proforma" ve "İş_bilgileri" formalarınnın sol tarafındaki siyah oklu klavuzun olmamasını istiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum saygılar
.rar FİYAT TESPİT5.rar (Dosya Boyutu: 37,34 KB | İndirme Sayısı: 4)
Son Düzenleme: 29/10/2016, 18:31, Düzenleyen: mmert06.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Formlar Arası Geçiş ve Form Tasarımı Sorunu - Yazar: mmert06 - 29/10/2016, 18:31
Task