Skip to main content

AccessTr.neT

Güvenlik seviyesi sorunu

Güvenlik seviyesi sorunu

sayın ertans,

Alıntı:sorunu şu şekilde çözdüm, Access kurulu olmayan bilgisayarlarda runtime ile çalıştırıldığında güvenlik seviyesini ayarlamak için geçici olarak Access kurup ayarlardan sonra kaldırıyorum.

ifadenize yönelik olarak;
bahsettiğiniz çözüm yöntemi,aslında hem zahmetli hem de RUNTIME kullanımın bir anlamı olmayacak işlem olsa gerek kanısındayım.

çünkü;hem RUNTIME kuruyorsunuz hem de öncesinde MS Access kuruyorsunuz ve akabinde ayarları yapıp sonra kaldırıyorsunuz.o zaman,bunun yerine direkt olarak sadece MS Access kurup çalıştırınız.ikinci bir işleme gerek olmaksızın.

konunuzun 2.mesajında yer alan bağlantıda yer alan 7. ve 12.mesajlarındaki işlemlere dair bir açıklamada bulunmamışsınız.
ilgili bağlantıdaki konu sahibinin bu işlemleri gerçekleştirmesi akabinde olumlu sonuç aldığı belirtildiği gerekçesi ile,bu işlemleri deneme durumunuz oldu mu? olduysa ne gibi hususlar ile karşılaştınız veya maruz kaldınız?

bunlardan da ayrıntılı bahsetmeniz,belki katılımcıların fikir edinmelerine ya da harici çözüm önerilerinde bulunmalarına veyahut da yapacağınız açıklamalar nezdinde yorumda bulunmalarına da imkan sağlamış olursunuz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Güvenlik seviyesi sorunu - Yazar: ertans - 04/01/2017, 16:41
Cvp: Güvenlik seviyesi sorunu - Yazar: atoz112 - 04/01/2017, 18:43
Cvp: Güvenlik seviyesi sorunu - Yazar: atoz112 - 12/01/2017, 12:52