Skip to main content

AccessTr.neT

Nöbet Programı Yapmak

Nöbet Programı Yapmak

sayın haksoy3437,

Alıntı:yanlış anladınız. ben okul için derken okulda çalışıyorum ve okulumuzda bulunan öğretmenler için nöbet programı hazırlamak istedim. 

ifadenize yönelik olarak;
konu açarken,aslında ilk mesajlarda konu sahipleri;sorunlarını veya taleplerini daha net ve açık ifadeler ile yazmaları öncesinde,Site Kuralları sayfasında yazılı hususların incelenmesine dair öneriler,bu nedenle yapılmaktadır.lütfen,bu hususlara dair gerekli gayreti göstermeye çalışınız.teşekkürler.

site arama sayfasında edineceğiniz konularda yer alan çalışmalar,böyle bir uygulama geliştirme için farklı değil diye düşünüyorum.

ilk mesajda yazdığınız hususlar,genelde;özel bir işlem veya ayrıcalık getirmeyen normal sorgu içerikli işlemlerdir.

dolayısı ile,ilk etapta yapılması gereken,tarafınızca,benzer konulardaki örneklerden de fikir alıp bir uygulama yapılandırması oluşturmalısınız.böylece,aşama aşama ilerleme sağlamak sureti ile kendiniz de bir uygulama geliştirebilirsiniz.bunu gerçekleştiren üyelerimiz de söz konusu oldu,zaman içerisinde.siz de yapabilirsiniz.

bunun için de,tabloları ve içeriğinde olmasını istediğiniz alanları oluşturmalısınız.sorguları da sonrasında,her bir talebiniz için YENİ KONU açmak sureti ile elde edebilirsiniz.

son olarak;
tablolarda personel bilgilerini eklerken,lütfen farazi gerçek dışı bilgiler olmasını ve kişisel bilgiler içermemesini sağlayınız.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Nöbet Programı Yapmak - Yazar: haksoy3437 - 02/02/2017, 12:51
Cvp: Nöbet Programı Yapmak - Yazar: atoz112 - 02/02/2017, 13:05
Cvp: Nöbet Programı Yapmak - Yazar: haksoy3437 - 02/02/2017, 13:37