Skip to main content

AccessTr.neT

Kasa Hareketleri İçin Yardım Tablodan Tabloya Otomatik Ekleme

Kasa Hareketleri İçin Yardım Tablodan Tabloya Otomatik Ekleme

Merhaba sitede araştırdım ama bulamadım ,

Müşteri programım var ve özel olduğu için buraya ekleyemiyorum, cari hesap müşteri formda tarih bolumu ve odenen miktar var. ben bugun mesela 200 tl ödeme aldım bu ödeme ayrıyetten kasa defteri formuma tarihiyle birlikte eklemek istiyorum , tablo1 'e bağlı form1 var içerisinde tarih ve tutar bölümü var, ben bu form1'deki tarih ve tutar bölümüne girdiğimde ikinci bir tablo2 ye bağlı form2 var oraya otomatikmen form1 de yazdığım tarih ve tutar eklenecek  yani tabloya kaydettiğim veri diğer tablodaki tutar bölümüne otomatik eklenecek yardımcı olurmusunuz ?

Müşteri Sayfasındaki Ödemeler bölümüne tarih ve tutar girdiğimde ikinci resimdeki nakit bölümüne otomatikmen eklenmesini istiyorum .

NOT: Bu Konu altındaki tüm güncel mesajlar ektedir . indirip inceleyebilirsiniz. KASA HAREKETLERİ - KASA DEFTERİ 
NOT2: Ekteki Programın Güncellemeleri Bu Linkte DEVAM ETMEKTEdir. https://accesstr.net/konu-kasa-hareketle...meler.html 

[Resim: do.php?imgf=149178988733521.png]

[Resim: do.php?imgf=149178988741792.png]
.rar en son bitişe yakın1.rar (Dosya Boyutu: 51,6 KB | İndirme Sayısı: 7)
Son Düzenleme: 12/04/2017, 20:17, Düzenleyen: uMits.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Kasa Hareketleri İçin Yardım Tablodan Tabloya Otomatik Ekleme - Yazar: uMits - 08/04/2017, 20:42
Task