Skip to main content

AccessTr.neT

Formdan Çıkıldığında Metin Kutularını Temizlenmesi Hk. Yardım

Formdan Çıkıldığında Metin Kutularını Temizlenmesi Hk. Yardım

cümleten selamun aleykum. arkadaşlar fazla Access bilgim yok. bir kamu kurumunda çalışıyorum. sürekli yaptığımız matbu evraklar var bir kaç cumlesi değişiyor sadece. daire de 20 kişi yapıyor bu işi. bir program yaptım bunu kullanıcıların bilgisayarına yükleyeceğim. ana bilgisayarda kullanıcıların kayıt yapabileceği bir tablom var. Olay şöyle : kullanıcılar form üzerinden ana bilgiisayardaki tabloya veri giriyor sonrada mektup form birleştir tuşuna basarak evrağı hazırlıyor. Ancak sorun şurada a kullanıcısı veri girdikten sonra b kullanıcısı giriş yaptığında formda a kullanıcısının verileri duruyor oluyor tablonun sadece ilk satırını kullanabiliyorum iki satırlık veri olursa iki evrak oluşuyor.  yazdır butonunun çıkıldığında olayına --DoCmd.RunSQL "delete * from ohal"-- kodunu yazıyorum ama hata veriyor başka bi kullanıcı tarafından silindi diye debug oluyor. dosyayı paylaşamıyorum gizli bilgiler var. en azından fikir verebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. verileri kaydetmeden form üzerinden mektup birleştirmek mümkünse oda olabilir. 

Şimdiden teşekkür ederim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Formdan Çıkıldığında Metin Kutularını Temizlenmesi Hk. Yardım - Yazar: sadooo - 08/05/2017, 19:36
Task