Skip to main content

AccessTr.neT

Form Bilgi Girişinde Alt Satıra Üst Satırdan Girilen Alan Değeri Nasıl Kopyalanır.

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
14
2562

Form Bilgi Girişinde Alt Satıra Üst Satırdan Girilen Alan Değeri Nasıl Kopyalanır.

(02/12/2018, 02:25)direnist yazdı:
(01/12/2018, 02:33)Oğuz Türkyılmaz yazdı: kullanıcı aynı markadan ürün girişi yapacaksa
Merhaba Oğuz Bey;
Belirttiğiniz işlemi yapabilmesi için Access'e kullanıcının aynı markadan ürün girişi yapıp yapmayacağını söylememiz gerekli. Bu nedenle ekli örnekte formunuza bir onay kutusu ekleyerek belirttiğiniz işlemi yaptım.

İnceler misiniz?
İyi çalışmalar.

Sn.Direnist öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Teklif formuna bilgi girişi F_02_TeklifDetay formundan yapılıyor. Yapılabilirmi diye konu açtığımdaki resimde görülen form. F_02_Teklif detay Alt Form accessin oluşturduğu form ve ben burdan herhangi bir giriş yapmıyorum. İncelemek için girdiğimdede aşağıdaki hatayı verdi. Sizin after insert olay yordamını pasifize etmeniz Formdaki S.No (satır numaralarının ) ortadan kaybolmasına yol açmış. ikinci satıra girildiğinde marka ve döviz cinsinin üst satırda neyse alt satırada aynı şekilde geçirecek olan tıklama onay kutusunu ise her iki formda da göremedim. İyi pazarlar dilerim.
[Resim: do.php?imgf=154374012020351.jpg]
[Resim: do.php?imgf=154374012049472.jpg]
[Resim: do.php?imgf=154374012054793.jpg]
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Form Bilgi Girişinde Alt Satıra Üst Satırdan Girilen Alan Değeri Nasıl Kopyalanır. - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 02/12/2018, 11:42