Skip to main content

AccessTr.neT

Girilen tarihlerden aylık listeleme ve süre hesaplama

Girilen tarihlerden aylık listeleme ve süre hesaplama

Çözüldü #3
Çok teşekkür ederim 2. sorunum çözülmüş...

1. sorunum şöyle;

"RAPOR" adlı formda (alt formlarda kullanılıyor) Makine Adı, Makine Bölümü, Vardiye, v.b. açılan kutuları ile veri tablomdaki bilgileri listeleyerek getirtebiliyorum. İlk tarih ve son tarihi verdiğimde de yine o tarihler arası veriler listeleniyor.

Benim yapamadığım ve ihtiyaç duyulan yılları seçebileceğim bir açılan kutu ile ayları seçebileceğim bir açılan kutu ile seçimimi yaptıktan sonta o verilerin listelenmesi. (Bu durumda ilk tarih ve son tarih seçimini yapmayacak kullanıcı tabiki)

Örneğin ben 2010 yılını seçip şubat ayınıda seçtiğimde o tarihlerdeki verileri listeleyecek.

Yada 21010 yılını seçip Aylaradan acak şubat mart nisan ayları seçtiğimde bu aylara ait veriler listelenecek.

Böylece istediğim ayda toplam (seçtiğim kriterlere göre) kaç saat ve dakika bakım yapıldığı sorgulatmiş olacağım.

Ama bunu RAPOR adlı formda yapabiliyor olmam lazım ve istenirse yazdırılailinir veya excele Formdaki sorgu sonucu aktarılanabilir.

Biraz uzunca anlattım farkındayım. İnşallah anlatabilmişimdir.

Çok teşekkür ederim....

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Girilen tarihlerden aylık listeleme ve süre hesaplama - Yazar: ysedef - 13/10/2010, 15:02
Task