Skip to main content

AccessTr.neT

Kayıt Varsa Güncelle Yoksa Yeni Kayıt Oluştur

Kayıt Varsa Güncelle Yoksa Yeni Kayıt Oluştur

@berduş ve @atoykan hocalarım öncelikle kıymetli vaktinizi ayırıp sorunuma yardımcı olmak için verdiğiniz desteğe minnettarım, elleriniz dert görmesin.

@berduş Hocam sağolun varolun istediğim tam bunu yapmaktı teşekkür ederim. Açıklamalarınız içinde çok teşekkür ederim, derdim balık tutmayı öğrenmek olduğundan açıklamalarınız benim için son derece kıymetli. Gönlünüze sağlık hocam.  

@atoykan Hocam sizde sağolun, estağfurullah alınmak haddimize değil hocalarımız karşısında. Dediğiniz gibi sizler gibi hakim değilim bir yandan öğreniyorum bir yandan uygulamaya çalışıyorum. Özellikle bu siteden çok şey öğrendim ama üye olmamıştım bilmediğim hakim olmadığım bir konuda yer işgal etmemek adına. Sizler sayesinde öğrenmeye devam ediyorum ama sorunuma çözüm bulamayınca başka yerlerre değil öğrendiğim insanlara danışmak istedim üye oldum sorumu paylaştım sağolun ilgi gösterdiniz. doublelar ile ilgili olarak 16 haneye kadar rasyonel sayıları ifade ettiği ve virgülden sonra sadece 3 sayı kullandığım için bana yeteceğini düşündüm alan kullanımının da önemine yaptığınız vurguları düşünerek. yaptığım hesaplamalarda karşıma çıkan sayılar en fazla 150.000,00 gibi olduğundan double yeter diye düşündüm. Yanlış mıyım bilmiyorum dediğiniz gibi henüz öğreniyorum hatam var ise nasıl düzeltebileceğimi mantığını sizlerden paylaşımlarınızdan öğreniyorum. Bir de eğitim seti satın aldım oradan da öğreniyorum sayın hocam. Tekrar çok teşekkür ederim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Kayıt Varsa Güncelle Yoksa Yeni Kayıt Oluştur - Yazar: MURTAZAAF - 14/08/2020, 01:37