Skip to main content

AccessTr.neT

Vlookup İle Hücre Grubunu Sonuç Olarak Döndürme

Vlookup İle Hücre Grubunu Sonuç Olarak Döndürme

@berduş Hocam nazik yardımınız ve ayırdığınız zaman için çok teşekkür ederim, minnettarım.

Göndermiş olduğunuz dosyayı inceledim ve kodları anlamaya çalıştım. Netice = Sadece Access değil Excel içinde çok ciddi bir eğitim sürecine girmem gerekiyor.
Gönderdiğiniz dosyada hepsini C2 hücresine aktaramadığınızı IVL'deki şablonu kullandığınızı belirtmişsiniz. Buna çözüm bulmak ya da Excel içinde uygulamak mümkün değilse tüm planlamamı gözden geçirmem ve değiştirmem gerekecek.

Bunun haricinde dosyayı denediğimde eklediğim resimde de görüleceği üzere 15.105.1101 nolu IVL'e kadar açıklama detayları gelmiyor, bundan sonrakilerde ise muntazam bir şekilde geliyor. Kodları düzenlemeye çalıştım. Ancak -çok özür dileyerek- ne yazık ki alıştığınız üzere başarılı olamadım. Nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda bana ışık tutabilir misiniz?

[Resim: do.php?img=10984]

Not: Sitenin resim ekleme bölümünde sanırım sorun var. Güvenlik uyarıları çıkıyor, çok zor yükleyebildim.

Saygılarımla

Murtaza AF

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Vlookup İle Hücre Grubunu Sonuç Olarak Döndürme - Yazar: MURTAZAAF - 04/05/2021, 15:45
Task