Skip to main content

AccessTr.neT

Msaccess.exe Dosyasının Açık Kalması (görev Yöneticisi)

Msaccess.exe Dosyasının Açık Kalması (görev Yöneticisi)

Hocam dediklerinizi aynen yaptım. Üstten aşağıya yazdığınız mesajları ezberledim. Değişik değişik denedim. Geldiğim nokta arka planda form yaptım. İlk o açılıyor ve görünmüyor. İlk istediğim form da açılıyor. Buraya kadar sıkıntı yok. 

Ancak "Public Kapat_OK As Boolenbu kodu eklemeden PENCEREYİ KAPAT butonu pasif olmuyor. Yani istediğim sistem kurulamıyor. Fareyle sağ tıklayıp kapat diyince halen kapanıyor. Bu kodu ekleyince olması gerektiği gibi Access in kapanması engelleniyor. Tam istediğim gibi. Ancak bu kodu nereye eklersem ekleyeyim hata veriyor. Arka plandaki forma da ekledim, diğer formlara da ekledim. Olmuyor. Biryerde hata yaptığımı da düşünmüyorum. Çıkamadım yine işin içinden. Img-cray

bu kodu arka plan formuna ekleyince "olay özellik ifadesi ayarı olarak girdiğiniz kaldırıldığında ifadesi hataya neden oldu: user-defined type not defined"
hatası veriyor. 
kaldırıldığında kodunu kaldırıyorum, yüklendiğinde diyor, onu kaldırıyorum farklı birşey diyor. 

bu kodu eklenmemiş olarak hazırladığım arka plan formlu dosyayı ekte gönderiyorum. Bakabilir misiniz. Img-cray

.rar SİSTEM-SON HALİ.rar (Dosya Boyutu: 140,73 KB | İndirme Sayısı: 2)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Msaccess.exe Dosyasının Açık Kalması (görev Yöneticisi) - Yazar: aydin5353 - 01/09/2022, 21:53
Task