Skip to main content

AccessTr.neT

Kişi Borçlandırma

omergenc7
omergenc7
7
594

Kişi Borçlandırma

(22/09/2022, 21:54)atoykan yazdı: Bir kere uyarıldığınız konuda üstelik forum kurallarında bile açıkça nasıl örnek paylaşmanız gerektiği yazılıyken dikkat edip özen göstermiyorsunuz sonra üslup dersi mi veriyorsunuz? Programcılık veya uygulama geliştiriciliğinin birinci kuralı analiz yapmaktır, ihtiyaçlar belirlenir, ne yaparsam ne olacak olmazsa ne olacak tespit edilir algoritması hazırlanır, sonrta veritabanı mimarisi hazırlanır en son formlar ve kodlamalar yapılır. bunu defalarca açıkladık. Program geliştirme elbette yapılır ama proje biter kullanıcılardan bilgiler geri gelmeye başlar üzerinde aynı şekilde analiz yapılır yapıya nasıl entegre edileceği belirlenir algoritması ortaya konulur yapıya eklenir. Bizim öğretmeye göstermeye çalıştığımız ve/veya uyardığımız herşeye gözünüzü kapatıp iş bitsine bakıldığında üslup falan sorgulamayacaksınız. Kimsenin kimseyi aşağıladığı yok, eksiğinizi söylüyorum. Bu işi yapacaksanız kuralına göre yapın. Araba kullanmak için motoru çalıştırmak yetmiyor, direksiyon hakimiyetinden vites kullanmaya, trafik kurallarından benzinine sigortasına nasıl dikkat ediyor öğreniyorsanız bu işte aynı farkı yok.

Ben size uslüp dersi vermeye çalışmıyorum. hakaret etmeye kimsenin kimseye hakkı olmadığını anlatmaya çalışıyorum. program hakkında dediklerinize de saygı duymakla beraber katılıyorum. fakat en son cümlede söylediğim gibi öğrenmeye çalışırken siz değer verdiğimiz hocalarımıza danışmak istedim. ama şu anda sistemim son evrede yani size göre olmayabilir ama elimden gelenin en iyisini yapıyorum kendimce. teşekkür ederim uyarılarınız için . ( saygıyla kalın lütfen )

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Kişi Borçlandırma - Yazar: omergenc7 - 22/09/2022, 14:04
RE: Kişi Borçlandırma - Yazar: atoykan - 22/09/2022, 18:29
RE: Kişi Borçlandırma - Yazar: omergenc7 - 22/09/2022, 21:26
RE: Kişi Borçlandırma - Yazar: berduş - 22/09/2022, 20:43
RE: Kişi Borçlandırma - Yazar: atoykan - 22/09/2022, 21:54
RE: Kişi Borçlandırma - Yazar: omergenc7 - 22/09/2022, 21:59
RE: Kişi Borçlandırma - Yazar: atoykan - 23/09/2022, 12:06
Re: Kişi Borçlandırma - Yazar: omergenc7 - 23/09/2022, 12:10