Skip to main content

AccessTr.neT

Access Bakım Tablosunda Periyodik İşlerin Çıkarılması

Access Bakım Tablosunda Periyodik İşlerin Çıkarılması

(11/10/2022, 11:30)SELÇUK77 yazdı: Benim yapmak istediğim TABLO_ISEMRI tablosuna günü geldiğinde TABLO_PERIYODIK ISLER tablosundaki işler yansısın,

Günü geldiği neye göre belirlenecek? Periyodik işler atıyorum 1-Ocak itibarı ile başlıyor veya her ayın 15'i başlangıç tarihi gibi bir noktadan başlatılabilir.

Yanıldığınız bir diğer husus çalışmayı sizlerin yerine biz yapmıyoruz. Siz çalışmanızı yapacaksınız hatalı veya sonuca ulaşamadığınız noktalarda biz destek vereceğiz.
Ben size yukarıda yol haritasını verdim. Örneğin açılış formunuzun yüklendiğinde olayına bir sorgu ekleyerek o gün itibarı ile süresi gelmiş işleri istediğiniz tabloya ekleyebilirsiniz. Periyodik işler tablonuza son işlem tarihi gibi bir alan ekleyerek iş tamamlanma tarihi girişi yapıldığında bir güncelleştirme sorgusu ile bu tarihi gerekli süreye göre revize edebilirsiniz mesela çok kriterli sorgularla baş edemeyeceğinizi düşünüyorsanız. Çalışmanızı yapın, takıldığınız veya hata ile karşılaştığınız noktada yardımcı olalım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Access Bakım Tablosunda Periyodik İşlerin Çıkarılması - Yazar: atoykan - 11/10/2022, 23:02
Task