Skip to main content

AccessTr.neT

255 Sütun Limiti Nasıl Aşabilirz ?

255 Sütun Limiti Nasıl Aşabilirz ?

(22/10/2022, 18:22)atoykan yazdı: Tablolarınızdan kişisel verileri silerek ekleyin ama içinde en azından 4-5 tane sahte kayıt oluşturarak paylaşın demiştik. Bomboş tablolar paylaşmışsınız anlaşılan bir yanı yok form denetimlerinizden bir kaç alanı anlamlandırabiliyoruz ama sonuç almak istiyorsanız buna uygun bir şekilde paylaşın çalışmanızı ve nereye ne için nasıl kayıt giriliyor açıklayın ki buna uygun bir çözüm geliştirmeye çalışalım, mevcut hali ile hiçbir şey anlamadım çalışmanızdan. Ayrıca dosyanızı sıkıştırıp mesajınıza önizleme yaparak altta yer alan dosya yükle kısmından ekleyin harici bir site üzerinden paylaşmayın.

adres tablosuna bölümüne kayıt etmiştim 4-5 kişiyi.

[Resim: 78ec7u8.jpg]

verileri buradan elle girip veriler "ilanNumaralari" tablosuna kayıt olsun istiyorum. iki tablo arasindaki bağlantiyi kurslar üzerinden yaparsak olmaz çünkü kişiler 100 üzerinde farkli farkli belgeler var. bağlantiyi adres tablosu üzerinden yapamazmiyiz?

kusura bakmayin accese çok hakim değilim uygulamayi bir başkasi yapti bense yeni doğan ihtiyaçlari yamamaya çalişiyrum.
teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
255 Sütun Limiti Nasıl Aşabilirz ? - Yazar: yakanic - 21/10/2022, 22:25
RE: 255 Sütun Limiti Nasıl Aşabilirz ? - Yazar: yakanic - 22/10/2022, 20:05
Task