Skip to main content

AccessTr.neT

Toplu Taksitlendirmede Her Taksit İçin Tabloya Ayrı Kayıt Nasıl Yapabilirim.

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
4
454

Toplu Taksitlendirmede Her Taksit İçin Tabloya Ayrı Kayıt Nasıl Yapabilirim.

Uygulamada gerekli değişiklikleri yaptım. Poliçe giriş formunda gerekli bilgileri girip Taksitleri oluşturuyor fakat bu Textboxlara müdahale ettirmiyorum, toplam taksit sayısı yada poliçe toplam tutarı yanlış girildiyse tekrardan doğru verileri girip taksitleri yeniden oluşturması gerekiyor. Daha sonra Taksit ödeme planı oluştur butonuna basarak kullanıcının Ödeme planı ve tarihleri üzerinde istediği gibi değişiklikleri yapabileceği F_Taksitlendirme formunun açılmasını sağlıyorum. Buraya kadar senaryo çalışıyor. Sonuçta Bu forma girilen bilgilerin Taksit tablosuna kaydedildiğinde sonucun Taksit Tablosu resmindeki gibi, her bir taksit tutarı ve tarihinin ayrı bir ID numarası ile Taksit tablosuna kaydedilmesi amaçlanıyor. Döngü ile ya da başka bir yöntemle Formun üstündeki textboxların üzerinde dolaşıp dolu Texboxlardaki bilgileri tabloya nasıl aktarabilirim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

[Resim: do.php?img=15222]

[Resim: do.php?img=15223]
.zip PoliceTakip - FORUM.zip (Dosya Boyutu: 390,05 KB | İndirme Sayısı: 0)
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

Son Düzenleme: 09/03/2023, 23:21, Düzenleyen: Oğuz Türkyılmaz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Re: Toplu Taksitlendirmede Her Taksit İçin Tabloya Ayrı Kayıt Nasıl Yapabilirim. - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 09/03/2023, 23:12