Skip to main content

AccessTr.neT

tarihe göre veri girişini kıstlama

tarihe göre veri girişini kıstlama

Çözüldü #6
saygıdeğer arkadaşlarım;
konu ile ilgili çalışmayı biraz ayıkladım ilgili kısmı gönderdim.uçak seferlerinin kaydedildiği bir veri tabanı bu.gelen ve giden uçak sayıları ile yolcu sayılarını alabileceğimiz, istediğimiz gün ve saatler arasında sorgulama ve raporlama yapabileceğimiz bir çalışma bu.kayıtlarda "sefer no" alanına "DAHİLİ" yazınca uçak ve yolcu sayılarına kaydın o kısmını dahil etmiyor.bunun yanında sefer no kısmına "YATIDA" yazıncada sayıya dahil etmiyor(yabancı bayraklılarda).
ancak ben ANATABLO1 deki kayıtların tamamının görünmemesini istiyorum sadece o güne ait kayıtlar görünsün,yabancı bayraklılarda da aynı şekilde görünmesin istiyorum.Tarih kısmına Date() yazınca sadece o günkü kayıtlar görünüyor ancak birkaç gün önce geliş kaydı yapılmış yatıya kalan uçakların gidiş kaydı için aynı formdan erişmek istiyorum.
sn ayhan2122 ın gönderdiği çalışma güzel ama benim form veri sayfası olduğu için seçim kutusu yok eklersem sorun çözülürmü?birde sene sonunda sıra numarası sıfırlanmalı otomatik sayıda üzeine sayıyor.benden başkalarıda çalışmaya veri girişi yapıyor (access i bilmeyen kullanıcılar) ve ben olmadan kayıtları sıfırlamaları için ne yapabiliriz şimdiden teşekkürler.
-----
.rar kontrol.rar (Dosya Boyutu: 167,22 KB | İndirme Sayısı: 25)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
tarihe göre veri girişini kıstlama - Yazar: fox35 - 09/05/2009, 21:57
Cvp: tarihe göre veri girişini kıstlama - Yazar: fox35 - 11/05/2009, 15:42
Task