Skip to main content

AccessTr.neT

Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır?

Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır?

Çözüldü #7
Sayın mesudi;

Sizin tablo tasarımı konusundaki ısrarınızın doğruluğu ve gerçekçi olduğuna tümüyle katılıyorum.

Ben oturduğum apartmanın geçmiş 5 yıla ait hesaplarını kontrol için seçildim, Access konusunda amatörüm.

Sizlerin önerileri benim için çok önemli, ancak çalışmayı sıcaklar daha da artmadan sonuçlandırmak istiyorum. Bu nedenle de, çok fazla zamanım yok...

Zaman ayırarak verdiğiniz samimi yanıt için bir kez daha teşekkürler.
Sayın okileturc hocam;

Sitemize geldiğiniz günden beri, sizi katkılarınız, paylaşımlarınız ve farklı çözümleriniz dolayısıyla hayranlıkla izliyorum.

Yukarıda da belirttiğim gibi, oturduğum apartmanın geçmiş 5 yıla ait hesaplarını kontrol için seçildim, Access konusunda fazla bir bilgim yok ama Access tutkunu bir amatörüm.

Yapmaya çalıştığımı kısaca özetlersem:
Bankalara para yatıran daire sahiplerini hızlı bir şekilde excele girdikten sonra tblBankalar tablosuna aktarıyorum . Form1, Form2 ve Form3 formlarını banka işlemlerini kontrol etmek için kullanıyorum.

Oturanlar_Frm formuyla da dairelerde oturan kiracı ve mal sahiplerinin, işletme projesine göre yapacağı ödeme ile gerçekte ödediği tutarlar, toplam ve borçlarını izlemeye çalışıyorum.

Değerli hocam, 5. mesajınızın son paragrafındaki samimi yaklaşımınızdan cesaret alarak, eğer uygun bir zamanınızda bana bir şeyler hazırlayabilirseniz çok mutlu olurum...

Her şey gönlünüzce olsun..

Sevgi ve saygılar.
Son Düzenleme: 25/05/2009, 17:58, Düzenleyen: assenucler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - Yazar: assenucler - 25/05/2009, 13:50
Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - Yazar: mesudi - 25/05/2009, 14:58
Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - Yazar: mesudi - 25/05/2009, 16:48
Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - Yazar: assenucler - 25/05/2009, 17:31
Cvp: Onay Kutu kodu nasıl olmalıdır? - Yazar: mesudi - 26/05/2009, 20:06