Skip to main content

AccessTr.neT

Database Üzerinden Online Bilgi Almak

Database Üzerinden Online Bilgi Almak

Çözüldü #26
okileturc hocam merhaba. haklısınız açıkçası bende fazla isteklerde bulundum. inannın ki bu kadar zaman almak istemezdim. Fakat tekstil sektörünün içinde bulunduğu kriz dolayısı ile bazı konulara inanın açıp bakacak zamanım olamıyor. bünyemize bir yazılımcı katmayı çok isterim ama mümkün olamıyor.
evet rapor başları editlemek düzeltmek sorun değil halledebilirim. ama o hızda buna vakit ayıramadım. mesajlarımızı yazma saatlerimize bakarsanız zaten gece yarısından önce pek zamanda bulamadım bakmak için. İşletmede yalnızım. bilgi işlem,boya kimyasal otomasyon sistemi, laboratuar pipetleme sistemi,birde bu arada komple boyama kazanları programatörleri ile sadece ben ilgilenmek durumunda kalmış bulunmaktayım. tabi bu nereye kadar gidecek bende bilemiyorum. ben dosya üzerindeki düzenlemeleri yaptım öylede kaldı.arkadaşlar bobin sayılarınıda toplamak istiyorlar. onada mümkün bir zaman bakıp sonuçlandırmak istiyorum. takıldığım yerde sadece danışacağım.
Yardım ve sabrın için teşekkür ediyorum. Zamanlarını çaldığımız diğer arkadaşlardanda özür diliyorum.

Saygılarımla...
Bora ADAY

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Database Üzerinden Online Bilgi Almak - Yazar: boraday - 26/05/2009, 15:56
Cvp: Database Üzerinden Online Bilgi Almak - Yazar: boraday - 22/07/2009, 22:53
Task