Skip to main content

AccessTr.neT

irsaliyede filtre ile fiyat belirlemek?

irsaliyede filtre ile fiyat belirlemek?

Çözüldü #8
üstad ilgine teşekkür ederim. ben sizin yaptığınız çalışmadı demedim. gayet güzel çalışıyor. aynen dediğiniz gibi. sorunum 5 adet ürünüm var doğru.
ama 250 adet nakliye noktası var. şimdi belirli tarihlerdede taşıma ücreti değişiyor. düzenlemiş olduğunuz nakliyenoktası tablosunda her ürün için ayrı ayrı nakliyenoktası yazmam gerekli buda 5 ürün için 1250 adet nakliye noktası yazılması gerekiyor. yanlış anlamadıysam. sanırım ben yapmak istediğimi anlatamadım. ekte bir Excel tablosu var yapmayı düşündüğüm olay bu şekilde bir yapı kursam daha sonra taşıma ücreti değiştiğinde firma Excel tablosunda gönderiyor. bu değişen ücretleride çok fazla uğraşmadan yenilemiş olurum. belki bu tarafı eksik anlatmasaydım farklı bir çözüm söylerdiniz. bunlarıda göz önüne alırsak nasıl bir yapı kurmam gerekli. olayın mantığını çözmeye çalışıyorum. nasıl yaparsam daha kolay güncelleme yapabilirim.
.rar tablo.rar (Dosya Boyutu: 2,19 KB | İndirme Sayısı: 4)
İnsanlar başaklara benzerler. İçleri boşken başları havadadır, içleri doldukça eğilirler!" montaigne

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: irsaliyede filtre ile fiyat belirlemek? - Yazar: linux2ex - 14/07/2009, 16:06
Task