Skip to main content

AccessTr.neT

Focuslanmama, otomatik artan sayı, sütun gizlenmesi

Focuslanmama, otomatik artan sayı, sütun gizlenmesi

Çözüldü #11
Sayın ayhan2122 cevabınız için teşekkür ediyorum, otomatik artmayla ilgili olarak tavsiyenizi denediğimde istediğim olmadı, Data içindeki toplak kayıt üzerinden toplam kayıtı arttırıyor, yani istediğim sonuç olmadı.

=DCount("*";"[data]")+1 buda data üzerinden toplam sayıyı veriyor. Velhasıl sıkıntım çözülmedi, yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler.
Yalnız birşeyin farkına vardım. Yıl formu açıldığında, formun üst tarafından yılları kumanda eden düğmeler var. Eğer o düğmeler sağa veya sola tıklanırsa, alt tarafta bulunan Data formundaki "eburosayisi" alanı otomatik artıyor, "eburosayisi" nın varsayılan kısmında =Say([eburosayisi])+1 bu var. Yani yıllara göre değişiklik gösteriyor, tamda istediğim gibi.

Bu işlemin sürekli olması için ne yapmamız gerekir.
Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler.
danke, 10-05-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir. AccessTr.neT formuna katıldığımdan beri hem ufkum genişledi, hem programlarla ilgili sorunlarımı çözdüm. Siteye emeği geçen herkese teşekkürler.
Son Düzenleme: 18/11/2009, 23:23, Düzenleyen: danke.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Focuslanmama, otomatik artan sayı, sütun gizlenmesi - Yazar: danke - 18/11/2009, 23:01
Task