Skip to main content

AccessTr.neT

ilişkili tablolara çaklu kayıt ekleme

ilişkili tablolara çaklu kayıt ekleme

Çözüldü #20
iyi akşamlar hocalarım Blackeagle hocam sizin yaptığınız kişiler formatı ile ilgili sorun yaşadım kısaca özetleyecek olursam; örneğin bir suç olayına şahıslar eklediğim zaman tüm şahısların o suç layına kayıtlı ve suç türünün altında gruplanması lazımki ben rapor aldığımda hangi suçtürünün altında hangi kişiler ve bilgileri kayıtlı görülmeli - birde ben şahıs eklerken açılan kutudan
eklemem gerekmiyor sadece TCNO sunu girdiğimde bilgilerini getirsin elimdeki veriyle güncelledikten sonra direk suç dumarasının altına dolayısıyla listeye eklesin ve listede TCNO-ADISOYADI-DURUMU gözüksunki mesela şahıs şüpheli diye durumu girilmiş ancak sonradan şikayetçi olmuşsa düzeltme şansımız olsun liste kutusundaki veriyi çift tıkladığımda kişiler formuna getirmeli bilmem anlatabildimmi aslında Blackeagle hocamın yaptığı olmuş ama olaya karışanlar kısmında sadece adısoyadı çıktığı için birde suçtürünün altına gruplansa sorun çözülür ....
Değişmeyen tek şey değişmenin kendisidir.” Herakleitos

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: ilişkili tablolara çaklu kayıt ekleme - Yazar: abdulvahap - 15/06/2010, 19:33