Skip to main content

AccessTr.neT

formda sadece kaydet butonunun kaydetmesi

formda sadece kaydet butonunun kaydetmesi

Çözüldü #19
Kodlarınızı inceleme vaktim yok ancak tahminim "bir formdan diğer form üzerindeki onay kutusunu işaretliyorsunuz". Böyle yapmak yerine Kaydetme işlemi yapılınca yani Kaydet butonuna basılınca diğer formdaki o kaydı tablosunda bulup alanı güncellemek daha sağlam bir yol olacaktır. İllaki sistemi bozmayalım diyorsanız iptal durumunda diğer formdaki onay kutusunun işaretini kaldırırsınız.

KONU DIŞI : Vaktim çok dar olduğundan geniş kodları inceleyemiyorum ne yazık ki. Ayrıca konuda çok sayıda mesaj var. İşte bu gibi durumlarda bu kadar mesajı kimse okumak istemez ve dosyaları indirip gelişimi takip edemez. Bundan dolayı her sorunuzu ayrı konu açıp 8-10 mesajda konuyu bitirmek en güzeli. Bu konuda belki baştan beri aynı soru üzerinde çalışılıyordur yanlış anlamayın. Hep dediğimiz her sorunuzu ayrı bir konuda sorun takip etmesi kolay olsun diyoruz kullanıcılara onun için iyi bir örnek oldu Img-grin
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: formda sadece kaydet butonunun kaydetmesi - Yazar: alpeki99 - 25/01/2014, 02:44
Task