Skip to main content

AccessTr.neT

Yeni Site/Apartman Aidat Gelir/Gider Takip Programı

Yeni Site/Apartman Aidat Gelir/Gider Takip Programı

Sn atoz112,
Yorumlarinizdan anladigim kadari ile programi cok detayli bir sekilde incelemissiniz. Tavsiyelerinizde hakli oldugunuz taraflarda var, gereksiz olan tavsiyelerinizde var.
Programin tanitiminda kullanmis oldugum ozellikler, acemi Access kullanicilarina yol gostermek icindi, programin 4/4luk oldugunu gostermek icin degil.
Cogu kisinin gelistirmis oldugu program orneklerini de bu sekilde incelemis olsaydiniz aidat odemelerinde gecikme faizi uygulamasinin bulunmadigini, aidatlarini da eksik odeyip tamamini odemeyenlerin kalan bakiyelerinin de aktarilmadigini gorurdunuz. Ben kalan bakiyeyi aktarmayi kendi yasamis oldugum tecrubeleri gozonune alarak ekledim.
Daha oncede program ile ilgili gorus istedimde zahmet edip cevap bile yazmadiniz, paylasimda bulunmak mi sizi kizdirdi?
Ben neticede profesyonel bir programci degilim sadece sitedeki kullanicilara fikir vermek amaciyla paylastim. Programi paylasirkende ozellikle tablolardaki verileri silmedim, inceleyen kisiler fikir edinsin diye. Profesyonel programci olsam zaten programi paylasima degil satisa sunardim, kodlarini da acik olarak paylasmaz tamamen kapatirdim. Programi isyen istedigi sekilde kullanir, begenmeyen kullanmaz, isteyen kendisine ve ihtiyaclarina gore uyarlayabilir.programi komsu sitelerde yonetici olarak gorev yapan kisilere kullandirtip onlarinda goruslerini almadigimi nereden biliyorsunuz. Dediginiz gibi elestirileriniz yapici degil yikici, begenmediyseniz ve ihtiyacinizi karsilamiyorsa kullanmayin, kimseyi zorlamiyorum, bu forum sitesinden istifade eden kisilere fir vermek yol gostermek amaciyla hazirlanmis bir programdir bu, ticari kazanc soz konusu degildir.
Keske bunlari anlayabilecek kapasitede olsaydiniz, yorumlarinizi da ona gore yapardiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Yeni Site/Apartman Aidat Gelir/Gider Takip Programı - Yazar: gogoli01 - 11/06/2014, 23:00
Task