Skip to main content

AccessTr.neT

Paporda Etiketin Dikey yukarı yazılması tşk.ler

Paporda Etiketin Dikey yukarı yazılması tşk.ler

Aslıda dediğinizde haklısınız. zaten ben çok Access hakkında çok iyi bir bilgiye sahip değilim Sorgu sonuçlarını yansıtıyor derken rapor etiketleri sorgu ile oluşmuyor sonuçlar sadece değişiyor. dediğiniz sekilde uygulamaya çalisacağım.

Zira belirttiğiniz bir raporlama yapmayi arzu etmistim. lakin yapamadım. Mevcut raporlamada örneğin eğer içindeki veri olmayan bir alan varsa hata veriyor raporum. bende mecburen tasarım görümünde açıp yeniden o alanı kaldırarak çalıştırıyorum.
Aslında yapılacak çok işim var örneklere bakarak uygulamaya açalisiyorum. Benim için en önemli olaylardan birtaneside bir birine bağlı açılır kutular yapmak. şu an için örneklere bakıyorum ama tam istediğim bir örneğe rastlamadım. Biraz daha araştırıp yeni konu olarak açmayi düşünüyorum. burasi yeri değil ama Aslinda isteğim su sekilde bu mevcut bağli açilir kutular bir siralama ile gidiyor örneğin yasa -yönetmelik - madde - fikra gibi lakin ben direk madde'yi açilir kutudan seçtiğim zaman diğer açilan kutularda onun yönetmeliği yasasi - fikrasi gibi güncellesi.
Tekrardan ilginize tesekkürler hayirli cumalar

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Paporda Etiketin Dikey yukarı yazılması tşk.ler - Yazar: kübrashn - 08/08/2014, 13:57