Skip to main content

AccessTr.neT

Eğitim Planı,Rapor ve Çıktı Alma Ayarları

Eğitim Planı,Rapor ve Çıktı Alma Ayarları

simendifer 'in eklediği örnek uygulamadaki "Frm-Ana" isimli formu ve raporu düzenledim.

"Frm-Ana" isimli formu inceleyiniz.

Ayrıca;

Sonraki mesajınızda eklediğiniz "Bedensel Yetersizlik" isimli excel dosyasındaki verilere göre "tbl_anabaslik", "tbl_altbaslik" ve "tbl_beceri" isimli tablolar oluşturdum. Diğer Excel dosyalarındaki verilerin "tbl_altbaslik" ve "tbl_beceri" isimli tablolara ilgili id numaralarına göre eklenmesi gerekli. 

Eklenen tablolardaki veriler "frm_degerlendirmeyap" isimli form vasıtasıyla tbl_degerlendirmeler tablosuna aktarılıyor.

"frm_degerlendirmeyap" formunu açıp ana başlık liste kutusunda "Bedensel Yetersizlik"i seçerseniz alt başlık liste kutusunda Bedensel Yetersizlik ile ilgili alt başlıklar listelenir. Alt Başlık listesinden de "Sırtüstü Kaba Motor Beceriler"i seçerseniz "Beceri Seçim Alt Formu" isimli alt formdaki "alanlar" açılan kutusunda "Sırtüstü Kaba Motor Beceriler" ile ilgili başlıklar listelenir, bu şekilde veri girişi daha kolay olur. Üstte belirttiğim gibi diğer Excel belgelerindeki verilerin tablolara aktarılması gerekli.

[Resim: do.php?img=4746]
Bu konu ile ilgili cevabım bundan ibarettir. simendifer veya benim yazdığım cevaplar sorunuzu çözmüş ise konuya belirtiniz.

Sonraki mesajlarınızda;
-Arka arkaya yeni örnek eklemeyiniz,
-Eklediğiniz örnekte yapılması istenen ne ise belirtiniz,
-Örneğinize mutlaka sorunuz ile ilgili tablo, form vs. ekleyiniz. Formun, raporun veya tablonun tamamını bizim oluşturmamızı beklemeyiniz.

Daha önce defalarca belirtildiği üzere, burası ödev veya program yaptırma sitesi değildir. Eklediğiniz uygulamadaki formda yapamadığınız bir işlem var ise belirtirsiniz, biz kodlamasını yapmaya çalışırız. Sıfırdan tablo veya form yapmak için kimse uğraşmaz. 
.rar egitim planı_rapor_sld.rar (Dosya Boyutu: 113,35 KB | İndirme Sayısı: 11)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Eğitim Planı,Rapor ve Çıktı Alma Ayarları - Yazar: ozanakkaya - 30/12/2014, 04:27