Skip to main content

AccessTr.neT

Eğitim Planı,Rapor ve Çıktı Alma Ayarları

Eğitim Planı,Rapor ve Çıktı Alma Ayarları

Merhaba;
Çok değerli ozanakkaya ve Simendifer emeklerinizden rabbim gani gani razı olsun..sayenizde programın %95lik kısmı bitti.Rabbim bir kez daha razı olsun sizlerden..

Ozanakkaya kardeşim söylediğin gibi diğer tüm verileri ilgili tablolara girdim.Herşey çok güzel ancak iki yerde düzeltilmesi gereken yerler var bunlar konusunda da yardımcı olabilirsiniz çok çok mutlu olacağım.

1-ANA BAŞLIKTAN  seçtiğimiz değerlendirme formuna ait ALT BAŞLIKTA açılan modüllere çift tıkladığımızda ekrana gelen SORGU SEÇİM FORMUNDA o modüle ait tüm alt maddelerin gözükmesini nasıl sağlayabiliriz?Normalde gözüküyor ama 30 madde varsa 10-15-20 si gözüküyor sadece,hepsinin gözükmesi nasıl olur??

2-Raporda yazı karakteri,puntosu vs hepsinin aynı olmasını nasıl sağlarız??mevcut raporda performans-amaçlar-öğrenci bilgileri farklı karakter ve punto ile çıkıyor,ortada bulunan sabit metin farklı karakter ve punto..Bunların hepsini nasıl aynı yaparız??

3-ve son olarak bunu program haline nasıl getirirz??Yani tıklandığı an açılması,açıkken tablo-form-sorgu vs bunlar arka planda gözükmesin sadece arayüz şeklinde program kendisi gözüksün..

Bu konularda da yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi umuyor saygılar sunuyorum..

ALLAH RAZI OLSUN..

Son hal ektedir.
.rar MODULLER EKLİ SON HAL.rar (Dosya Boyutu: 204,64 KB | İndirme Sayısı: 9)
Son Düzenleme: 31/12/2014, 13:54, Düzenleyen: mehami.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Eğitim Planı,Rapor ve Çıktı Alma Ayarları - Yazar: mehami - 31/12/2014, 13:44
Task