Skip to main content

AccessTr.neT

Arşiv Oluşturmak,Verilerin Arşive Gönderilmesi-Mevcut Tablodan Silinmesi??

Arşiv Oluşturmak,Verilerin Arşive Gönderilmesi-Mevcut Tablodan Silinmesi??

INSERT INTO ARSİV_TABLOSU (ID, adsoyad, tc, dosyano, sagliktani, ekyetersizlik, egitseltanisi, egitselokul_karari, okulu, okulcinsi, sinif, cinsiyet, tel, adres, destekegitim, destekraporu_bitis, destek_1ayonce, skr_1aySonrabitecek, skr_bitis, uygulanantest, testor, randevu, degerlendiren, kaynastirmagrubu, ilkdefa, kurula_gonder, kurul_no, kurul_tarihi, randevu_saati, dogum_tarihi, rapor_durumu)
SELECT
ID, adsoyad, tc, dosyano, sagliktani, ekyetersizlik, egitseltanisi, egitselokul_karari, okulu, okulcinsi, sinif, cinsiyet, tel, adres, destekegitim, destekraporu_bitis, destek_1ayonce, skr_1aySonrabitecek, skr_bitis, uygulanantest, testor, randevu, degerlendiren, kaynastirmagrubu, ilkdefa, kurula_gonder, kurul_no, kurul_tarihi, randevu_saati, dogum_tarihi, rapor_durumu,
FROM tbl_hepsi WHERE ID=''

frm_hepsi adlı formumda bulunan arşive gönder butonun tıklandığında olay yordamına böyle bir kod hazırladım bakındığım örneklerden yola çıkarak ama hata veriyorImg-cray(

Bu sorunu nasıl halledeceğim lütfen öneri bekliyorum..

Saygılar..
Son Düzenleme: 25/02/2015, 15:41, Düzenleyen: mehami.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Arşiv Oluşturmak,Verilerin Arşive Gönderilmesi-Mevcut Tablodan Silinmesi?? - Yazar: mehami - 25/02/2015, 15:40