Skip to main content

AccessTr.neT

formdaki verileri excele aktarma

ramazanemrullah
ramazanemrullah
16
7996

formdaki verileri excele aktarma

(11/03/2015, 16:10)atoz112 yazdı: sayın ramazanemrullah,

Site Kuralları çerçevesinde hatırlatmada bulunmak anlamında bilgi paylaşımı olması adına;

aşağıdaki site içerisindeki aramalar sonucunda elde edilen Excel'e gönderme üzerine çeşitli bilgileri ve örnekleri mevcut bulunan konuları incelemeniz yerinde olacaktır.en azından size bir fikir verebilmesi ya da denemelerde bulunmanız adına.

yapacağınız bu denemeler neticesinde eğer ki danışmak istediğiniz hususlar söz konusu olursa;oluşabilecek hataların bilgilerini ya da ekran görüntülerini de konunuzda bu sorunlar ile paylaşımda bulunabilirsiniz.katılımcılar tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılması da muhtemeldir böylece.bilginize.

Form üzerinde  filtreleme yapıyorum.Filtrelediğim verileri excele aktarmak istiyorum

excele aktarımda sorgu değeri değişkenden alınabilirmi

Excel'e seçerek veri gönderme

access sorguyu excele belli formatda gönderme

Accessten excel'e seçmeli veri gönderme

sorguyu rapor biçimindeki gibi excele aktarabilme

excele gönderirken şartlı gönderme

iyi çalışmalar,
saygılar.
saygı değer atoz bey 
benim sorduğum sorunun cevabı bu linklerde mevcut değil kontrol ettim ben ekranda filtreleme yapacağım mesala ekranda ne görüyorsa onu excele aktarma yapacak aktarma yaparken aynı ürün kodları birden fazla mevcut ise excele 1 tane olarak atacak ve sipariş adetlerini toplayacak bu şekilde sordum örnekte yükledim 
teşekkürler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: formdaki verileri excele aktarma - Yazar: atoz112 - 09/03/2015, 23:24
Cvp: formdaki verileri excele aktarma - Yazar: atoz112 - 11/03/2015, 16:10
Cvp: formdaki verileri excele aktarma - Yazar: ramazanemrullah - 19/03/2015, 23:46
Cvp: formdaki verileri excele aktarma - Yazar: atoz112 - 25/03/2015, 21:35
Cvp: formdaki verileri excele aktarma - Yazar: atoz112 - 28/03/2015, 13:28
Cvp: formdaki verileri excele aktarma - Yazar: atoz112 - 29/03/2015, 00:40
Task