Skip to main content

AccessTr.neT

Access kapasitesini arttırmanın yolu var mı

Access kapasitesini arttırmanın yolu var mı

sayın iscinar,

Alıntı:bu açıklama da,sadece

Alıntı: yazdı:...Express sürümler ile uğraşmanıza gerek yok. Tamamen yasal ve kısıtlamasız Full sürümler...

ifadenize yönelik olarak yapılmıştır.

bahsettiğiniz son hususa dair açıklama ilgili mesajda yer almaktadır.ilginize teşekkürler.saygılar.

sayın alpeki99,

evet,o bahsettiğiniz ifadelerden dolayı bunu yorumlamanız doğru.aslında örneğin ifadesi ile bir önceki arasında
hazırlanmış yazı mevcuttu fakat kopyala yapıştır işleminde fark edilmediğinden dolayı eklenmemiş olduğunu ben de gördüm.

iki ifade arasındaki eklenmemiş yazıda hepsini eklemeyeyim (teferruatlı olduğu için) diye şu an kısaca belirtmek gerekirse;kapasite kontrolünün öncesinde ilk etapta yapılması gerekenlerin iyi bir tablo ve sorgu yapılandırmasında bulunmanın neticesinde belirli bir kapasite sınırına kadar gelinebileceğinin vurgusunun yapılması söz konusu idi.fakat belirtildiği üzere,bu kısmın dahil olmadığı görülmüştür.sonradan ilave yapmak da istemediğim için burada belirtmeyi uygun buldum.

elbette ki,sizin böyle bir yanlış yönlendirilmeye yol almanıza neden olunan bu kısım kopukluğu için özür dilerim.
ilginize tekrar teşekkürler.saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Access kapasitesini arttırmanın yolu var mı - Yazar: atoz112 - 09/04/2015, 16:29
Task