Skip to main content

AccessTr.neT

Raporda Kayıt Sayısı Belirleme Nasıl Yapılır?

Raporda Kayıt Sayısı Belirleme Nasıl Yapılır?

Mehmet Hocam çok haklısınız rapor bilgilerim eksik olmuş siz uyarınca farkettim ve 1.mesajdaki raporumdaki eksik kısımları düzenleyip yeniden güncelledim ekteki dosyayı..

Son mesajınızdaki not kısmı dikkatimi çekti..Sürükle bırak yapmamam gerektiği konusunda haklsınız belki ama  benim 2 tablom var.

tablo1=öğrenci bilgilerini barındırıyor
değerlendirme tablosu=değerlendirme sonrası oluşan kitap isimlerinin bulunduğu ve okunan kitapların işaretli olduğu tablo..

Tek rapora 2 tabloyu nasıl kaynak gösteceğimi bilemediğim için rapora kaynak olarak tablo1 gösterdim..Degerlendirme tablosundanda 2 sorgu yapıp kitap isimlerini ayrı-okunan kitapları ayrı ayrı çeken..Bunları da rapora sürükledim o kadar..

Yardım ve önerilerinizi bekliyor saygılar sunuyorum..

Amacım:Raporum şablon şeklinde..görselliği bozulmadan her sayfada 20 tüm kitap ismi-20 okunan kitap ismi ya da 15-15 vs vs şeklinde..tüm okunan kitap ismi sayısı  tüm kitap ismi sayısından az olsa bile etrafındaki çerçevenin bozulmasını istemiyorum..Çok olan hangisi ise onun etrafında oluşan çizgi genişliği ile diğeri aynı olsun istiyorum..

İlk 20-20 birinci sayfada iken diğer 20-20 ikinci sayfada,diğer 20-20 üçüncü sayfada şeklinde toplam kayıt sayısına göre sayfa adeti olsun istiyorum..

Yardım ve önerilerinizi bekliyor saygıla sunuyorum..
Son Düzenleme: 02/05/2015, 00:36, Düzenleyen: mehami.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Access Raporda Kayıt Sayısı Belirleme Nasıl Yapılır? - Yazar: mehami - 02/05/2015, 00:31
Task