Skip to main content

AccessTr.neT

Raporda Kayıt Sayısı Belirleme Nasıl Yapılır?

Raporda Kayıt Sayısı Belirleme Nasıl Yapılır?

Bana mesajla verdiğiniz başka bir sorudaki linkten örneğinizi indirdim. Tablo yapısı yanlış olduğu için yakında bumlama ihtimali çok yüksekti. Çünkü hem beceri tablosunda tüm beceriler için bir id değeri verilmişken, değerlendirmeler tablosunda da "alanlar" yazan yerde tekrar becerilerin açıklamaları depolanmış. Öncelikle zaten her bir öğrenci için 40-50 satır veri kaydedilecek bu tabloya artı bir de böylesi gereksiz bir alanı tekrardan (hem id hem alan açıklaması olarak)kaydedilince tablo aşırı yüklenecektir. Bu nedenle sadece beceriid alanı bıraktım ve formlarda da oradan veri çağıran alanları düzenledim, sorgunuza yeni eklediğim beceri alanından veri çağırdım. Bunlara dikkat edelim lütfen. Raporunuzu da ekledim, sorgu2demiral adlı raporu baskı önizleme modunda açın. Kolay gelsin.

Not: Bu arada yeni farkettim, değerlendirmeyap formunda beceri seçimi sırasında da sildiğim tablo alanından veri çekilmiş, onu da düzelttim.
.rar egitimPlan_demiral.rar (Dosya Boyutu: 1,13 MB | İndirme Sayısı: 8)
İnadına, ille de Accesstr.net...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Raporda Kayıt Sayısı Belirleme Nasıl Yapılır? - Yazar: mehmetdemiral - 02/05/2015, 04:40