Skip to main content

AccessTr.neT

İki Tarih Arası Rapor ve Seçilen Tarihleri Raporda Göstermek Nasıl Yapılır??

İki Tarih Arası Rapor ve Seçilen Tarihleri Raporda Göstermek Nasıl Yapılır??

sayın mehami,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak,aşağıdaki paylaşımın yapılması uygun olacaktır.

form1 adlı form açıkken girilecek olan ilk ve son tarih kriterleri sonrası butona tıklamak sureti ile açılacak olan rapor üzerinde eğer başlama ve bitiş tarihleri bilgilerini içeren form1deki ilk ve son tarih kriter değerleri yer alıyor ya da bir diğer ifade ile görünüyorsa;ön izleme olarak açılan raporda ne mevcutsa o hali ile baskı işleminde de aynı sonuçların alındığı çıktı görselini elde etmeniz gerekir.

çünkü;rapor üzerindeki başlama ve bitiş tarihlerinin yazılacağı denetim kutuları içerisine,açık halde mevcut bulunan form1 üzerindeki ilk ve son tarih değerleri kod ifadeleri ile yazılı olmakta.

çıktı alma imkanım olmadığından baskı sonucunu görme durumum söz konusu olmamaktadır.bu nedenle,sizin elde
ettiğinizi beyan ettiğiniz sonucu,kendim de görmeden yorumlamam uygun olmayacaktır.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: İki Tarih Arası Rapor ve Seçilen Tarihleri Raporda Göstermek Nasıl Yapılır?? - Yazar: atoz112 - 25/06/2015, 12:14