Skip to main content

AccessTr.neT

Döviz Kuru

Döviz Kuru

Sayın fascioglu,

öncelikle,aşağıda bağlantısı yazılı konuyu okumanız verimli olacaktır kanısındayım.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

Ayrıca,gerek kendi çalışma ortamlarınızda kullanımlar öncesinde ve gerekse de forumda konularınıza eklemeden önce,MUTLAKA DEBUG-COMPILE işlemini uygulamaya ve bu işlem neticesinde de var olabilecek sorunları ya da hataları düzeltmeye önem vererek alışkanlık edinmeye gayret gösteriniz.çünkü;bu işlemi hali hazırdaki uygulamanızda denediğinizde görülecektir ki bazı denetim uyarıları alacaksınız.bunları düzeltmenizde fayda var.bu hatırlatmayı da yaptıktan sonra,son olarak;sorununuza çözüm olması adına da şu hususu belirtmek yeterli olacaktır.

KurlariListeyeYükle adlı fonksiyon içerisindeki
Kod:
If currNode.childNodes.Item(3).Text > -1 Or currNode.childNodes.Item(4).Text > -1 Then
kod satırında değer dönüşü olarak biri sayı olarak olumlu iken diğerinde BOŞ (null) değer olduğu için tür uyuşmazlığı hatası almaktasınızdır.

EK’te bulunan düzenlenmiş uygulamanın kod sayfasında gerekli düzenleme yapılmıştır.sorunsuz çalışma gerçekleşmektedir.

bu arada,Kur hesaplama değerinde kesin geçerli sonuç olmadığı ve hatalı değer gösterdiği görülmektedir,sizin eklediğiniz uygulamadaki hali ile.bu husus da,uygun görüldüğü şekilde yeniden düzenlenmiştir.

Son olarak, EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
.rar FA.Otel & İşletme Yönetim - 1-ATOZ.rar (Dosya Boyutu: 737,29 KB | İndirme Sayısı: 10)
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Döviz Kuru - Yazar: fascioğlu - 29/10/2015, 04:45
Cvp: Döviz Kuru - Yazar: atoz112 - 29/10/2015, 13:50
Cvp: Döviz Kuru - Yazar: fascioğlu - 29/10/2015, 15:35
Cvp: Döviz Kuru - Yazar: atoz112 - 29/10/2015, 16:06