Skip to main content

AccessTr.neT

Farklı Formlardan Lisans Kontrolu Nasıl Yapılır?

Farklı Formlardan Lisans Kontrolu Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu belirteyim atoz hocama-alpeki hocama-ozan hocama -simendifer (ekrem abiye)-power hocama-mehmetdemiral hocama ve diğer arkadaşlara  çok çok tşk ederim..Allah razı olsun hepinizden..Sayenizde (Office kurarken accessi es geçerdim) şimdi sevdikçe seviyorum..

Konumuza dönersek-kurum için kullanmak üzere sizlerinde yardımları ile oluşturduğumuz eğitim planı uygulamasını ticari bir amaç ile oluşturmadım..Asla da bunda ticari düşünmedim düşünmemde..

Amacım accessi öğrenmek geliştirmek..Kafama takılan konuydu lisanslama olayı..Ara ara atoz hocamdan-ekram abi ve diğer hocalarımla görüşmeler ile birçok şey öğrendim..Ozan hocama ait lisans uygulamasını farklı farklı uygulama örneklerine uyarladım(uygulamaları bu siteden indirdim).Lisans olayında problem yok..Yani lisans formu açılış formu olduğu sürece sıkıntı yok..Bunun yerine başka formu açılış yapınca lisans sormadan programları normal açıyor..

Bu sorunla ilgili konu açtım..Konuda örnek uygulama istenince o an elimde bulunan ve kurumda da kullandığımız eğitim planı uygulamasında denedim-tasadüfen  bu programda uyguladım ve hata aldım..Sonra hata resmini sizlerle paylaştım..

Konu bundan ibaret-ticari bir kaygım yok olması da mümkün değil..Olursa da eğitim planı uygulamasında olmaz..ilerde belki farklı programlar için olur,şuan öğrenme aşamasındayım..

Sizlere tekrar hata resmi yolluyorum..Benim Office sürümümde mi hata var anlamadım gitti..
[Resim: 7572.png]
Son Düzenleme: 17/11/2015, 15:09, Düzenleyen: mehami.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Farklı Formlardan Lisans Kontrolu Nasıl Yapılır? - Yazar: mehami - 17/11/2015, 14:52
Task