Skip to main content

AccessTr.neT

bir veritabanından diğerine yeni kayıtları aktarma

bir veritabanından diğerine yeni kayıtları aktarma

Sayın mehmetb84,

gerek konu başlığınızda yazdığı gibi ve gerekse

Alıntı:...Ekteki veritabanımdaki tabloların, aynı formatta başka bir konumda oluşturulacak rapordan (access dosyası formatında) veri aktarımı yapmayı istiyorum...

Alıntı:...Dolayısıyla kaynak veritabanı sürekli değişecek olmasına karşın, verileri saklamak istediğim veritabanı çektiğim verileri muhafaza edecek. Ve daha önce çektiği verilerin tekrar alınmasını yani mükerrer kayıt oluşmasını istemiyorum...

ifadeleriniz dolayısı ile,4.mesajda örnek olarak hazırlanan uygulama ile;mevcut veritabanı1’den diğer veritabanı2’ye veri aktarımı sağlanmıştır.sonraki açıklamalarınız da bu doğrultuda olduğu için işlemler tamamlanmıştır.

Alıntı:...bu kodlar diğer tabloya aktarıyor. Kendi tabloma çekmek istiyorum ben...

Fakat,şimdi ise bu talep söz konusu.

O zaman,şunu sağlayabiliriz.konunuz Cevaplanmış kategorisi içerisine dahile dildiği için yeni bir konu açmak sureti ile bu konuyu bağlantı göstererek bu talebinizi beyan edebilirsiniz.yine örnek uygulama eklemek ile birlikte.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: bir veritabanından diğerine yeni kayıtları aktarma - Yazar: atoz112 - 12/02/2016, 18:09