Skip to main content

AccessTr.neT

Çalışılacak iş gününü bulma

Çalışılacak iş gününü bulma

Tekrar merhaba,

13.mesajımda bir mantık hatası var mı diye düşünüyorum. Sizde bir incelerseniz sevinirim. Aslında tam olarak şöyle işlemeli galiba,

Başlangıç tarihini belirttikten sonra, çalışma gün sayısı ifade edildiğinde, 1.sonuç "başlangıç tarihi" + "çalışma gün sayısı" olmalı.(Tabi bu sonuç tarih cinsinden olacak). Sonra, çıkan bu tarih ile ilk girdiğimiz tarih arasında kalan "holiday" tablosundaki tarih değerleri sayılmalı ve sonucu o değere göre ötelemelidir. Bu da 2. sonuç oluyor. İşte tam bu noktada çıkan bu 2.sonuç da holiday tablosunda bir değere denk geliyorsa yine öteleme gerçekleşmelidir. Çıkan 3.sonuç da holiday tablosunda bir değere denk gelirse yine ötelenmelidir vs...vs..vs.. Galiba böyle çalışmalı, yanlış mıyım?
Bu arada siteniz ile ilgili bir bilgi aktarmak istiyorum,

Zaman zaman sitenize kullanıcı adı ve şifremle girmeme rağmen forumdaki dosyaları indirmeye çalıştığımda tekrar kullanıcı adı ve şifre soran "üye giriş" sayfanız açılıyor. (üye değilsiniz tarzında bir uyarı ekranıyla birlikte).. Tekrar giriyorum sonra tekrar soruyor ve bir loop a sokuyor kullanıcıyı..Bazen de bu olmuyor, gayet normal çalışıyor..Bilginize..

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Çalışılacak iş gününü bulma - Yazar: notrino - 18/02/2016, 23:44
Cvp: İş Günü Uygulaması Hakkında - Yazar: atoz112 - 19/02/2016, 00:08
Cvp: Çalışılan iş gününü bulma - Yazar: notrino - 19/02/2016, 00:29
Cvp: Çalışılan iş gününü bulma - Yazar: atoz112 - 19/02/2016, 02:41
Cvp: Çalışılacak iş gününü bulma - Yazar: notrino - 20/02/2016, 21:26
Task