Skip to main content

AccessTr.neT

Kritere Göre Açılan kutudan-AltForma Getirme/Bilgi Ekleme

Kritere Göre Açılan kutudan-AltForma Getirme/Bilgi Ekleme

Merhaba

Sn.ATOZ112 tarafından düzenlenen uygulama tarafımca incelenmiştir.

Sanırım ben tam anlatamadım, sn. üyelerde mesleki olarak konunun dışında oldukları için tam vakıf olamakla birlikte, yardımlarını esirgememektedirler.

Sorun aynen devam ediyor, sorun kayıt etme olayı değildi, zaten kayıt ediyor tbl_calisma'ya...

Sorunumuz, bir sonraki girilen görev tarih-saatler, yeri, görevi, ve izin bilgilerini, bir öncekinin üzerine kayıt ediyor..Kodlara baktığım zaman her işlemden sonra tablo UPDATE ediliyor..INSERT'ü denedim kod hata verdi.

Burada ki amaç, personelin görev listesini gün gün girip, her günü tabloya ayrı ayrı kaydetmek..Yani GRUP-1 personelini çağırıp tümüne veya bir kaçı haricine 05/04/2016 tarihli eklediğimiz zaman, 04/04/2016 silip üzerine kayıt etmeyecek...4 ve 5 tarihlerini ayrı ayrı tabloda saklayacak ki, hafta sonunda veya istenilen bir tarihte kim ne kadar, kaç saat çalışmış.

2. Bir sorun ise, FRM_calisma ana tablosunda GRUPSEC açılan kutusu değerini tbl_personelden almakta iken, ben denemek için tbl_calisma içindeki kayıtları sildim o zamanda GRUPSEC veya PERSONELSEC açılan kutularında değer çağırdığımız zaman alt forma bilgi gelmiyor..

Umarım anlatabilmişimdir, teşekkür ediyorum.
"Oyun bitince  şah ve piyon aynı kutuya atılır "

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kritere Göre Açılan kutudan-AltForma Getirme/Bilgi Ekleme - Yazar: yorum70 - 08/04/2016, 18:07