Skip to main content

AccessTr.neT

Kritere Göre Açılan kutudan-AltForma Getirme/Bilgi Ekleme

Kritere Göre Açılan kutudan-AltForma Getirme/Bilgi Ekleme

Sn.ATOZ112, belirttiğiniz kodları denedim..Grubu seçince alt forma bilgileri getirse, kayıt edeceğiz ama..Bende ki ofisten kaynaklı veya bilmiyorum referanslardan mı kaynaklanıyor, ya GRUPSEC alt forma aktarma yapmıyor, karıştırıp yaptırınca da öncekinin üzerine kayıt ediyor.

Sn.OZANAKKAYA, genel itibariyle kayıt işlemi olmuş.Sadece ne girersem gireyim kaydediyor, buna nasıl bir çözüm buluruz onun araştırması içerisindeyim..Çıkıldığına veya kapandığına, şu alana veri girilmezse kaydetme komutu yazacağım ama, şöyle bakıyorum girilmeyecek alanlar zaten girilmeyebilir (İZİN TARİHİ VE SAATLERİ GİBİ) girilecekler ise zaten girilmesi için açılan alanlar...

Birde, altformda olmasın ama, raparda ve diğer oluşturacağım sorgularda sicili ve rütbesi alanlarının gözükmesi lazım, srg_altforma ve kodlara ekledim, tabloya kayıt etti..Ancak, bu kayıt işlemini forum üzerinden yapayım dedim..eklenen alanların sayısı tutmuyor uyarısı veriyor.

Teşekkür ediyorum.
"Oyun bitince  şah ve piyon aynı kutuya atılır "

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kritere Göre Açılan kutudan-AltForma Getirme/Bilgi Ekleme - Yazar: yorum70 - 09/04/2016, 19:29
Task