Skip to main content

AccessTr.neT

maile eklenen ek'in içeriğini mail body kısıma resim olarak eklemek.

maile eklenen ek'in içeriğini mail body kısıma resim olarak eklemek.

(08/04/2016, 02:10)ozanakkaya yazdı: Farklı yapılabilir mi bilmiyorum. Forma "Ekleri Hazırla" adında buton ekledim.

Butonu tıkladığınızda açılan form kapanana kadar bekleyin, form kapandığında "Mail Gönder" butonunu tıklayın.

Ozan hocam saygılar;
Desteğiniz için çok teşekkür ederim. İlk mailimde örnek olarak gönderdiğim çalışma üzerinden sizin önerdiğiniz çözüm yolunu ben asıl uygulamam üzerinde yapamadım. Çok uğraştım ama beceremedim bir türlü. Benim mevcut bilgilerimi aştı yani.
Bu mail ekinde asıl uygulamama daha benzer olan bir örnek var. Örneği açtığınızda gelen formda Dönem Başlangıca 01/03/2016 Dönem Bitişe 18/03/2016 yazıp mail gönder dediğimizde form üzerindeki listede bulunan kişilere sıra ile mail oluşturuyor.
Rica etsem bu örnek üzerinde kendi çözümünüz olan mail body kısmına her mailin kendi ekindeki .pdf ekran görüntüsünü yapıştırma işlemini yapabilir misiniz ? Ben bu örneğe sizin oluşturduğunuz diğer formu ve modülü de ekledim.
Tekrar teşekkür ederim.
Saygılar.
.rar OZAN HOCA_TEST.rar (Dosya Boyutu: 61,42 KB | İndirme Sayısı: 10)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: maile eklenen ek'in içeriğini mail body kısıma resim olarak eklemek. - Yazar: direnist - 09/04/2016, 16:41
Task