Skip to main content

AccessTr.neT

Butondan hücreye harf yazdırma

Butondan hücreye harf yazdırma

sayın firtina,

(kendi adıma şu açıklamaları yapmak isterim.yazılanlar beni bağlayacaktır.şahsi fikirlerimdir.elbette ki,yönetim olarak dahil olmak veya yazmak isteyenler de olabilecektir.)

Accesstr ailesi olarak;
konu sahiplerinin talepte bulundukları sorunlarına ya da danışmalarına çözüm sunmak ve bunu da doğru bilgi üzerinden geçerli bilgilendirmeler ve harici örneklemeler ya da yönlendirmeler ile,siz konu sahiplerine faydalı olmak ve oluşturmak istedikleri uygulamaları kendileri adına verimli bir hale getirilmesi doğrultusunda katkı sağlamaktır,bunca zamandır uygulamaya devam ettiğimiz ve bunu da amaç olarak edindiğimiz husus.

bu nedenle,tüm yönetim ve genel anlamda konulara katılım sağlayanlar olarak,konu sahiplerinin her bir konusunda paylaşılanlar nezdinde eğer çözümler sağlayabiliyorsak ve bu hususta memnuniyetinizi elde edebiliyorsak ne mutlu bize.

konu sahiplerinin de yeri geldikçe,sadece talepte bulunan değil aynı zamanda konulara da katılım gösteren ve bu katılımlar ile bilgi havuzunda bu birikimleri oluşturmak ve herkesin de bu havuzdan faydalanmasını sağlamak hem siteye katkı adına hem de her üyenin (ister konu sahibi olsun isterse de katılımcılar olsun) öğrenmek ve öğrendikçe tecrübe kazanmak,tecrübe kazandıkça da kendiniz ileriye yönelik geliştirmek,herkese faydalı olacaktır kanısındayım.

kimi zaman öğrenci kimi zaman öğretmen olmak.fakat herşeye rağmen her zaman öğrenmek,öğrendikçe kendine artı eklemek,öğrendikçe öğrenilenleri yaymak ve yayılmak...hepsi bu.

sitemizde var olmaktan dolayı edindiğiniz bu gurur,bizlere de doğru yolda olunduğunu göstermekte ve bundan dolayı da memnunuz.sitemiz adına sözleriniz için teşekkür ederiz.

iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Butondan hücreye harf yazdırma - Yazar: firtina - 25/04/2016, 02:45
Cvp: Butondan hücreye harf yazdırma - Yazar: firtina - 25/04/2016, 04:02
Cvp: Butondan hücreye harf yazdırma - Yazar: firtina - 25/04/2016, 12:56