Skip to main content

AccessTr.neT

Yeni proje için fikir almak istiyorum

Yeni proje için fikir almak istiyorum

Öncelikle ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim atoz112.

SQL Server kullanmamız hem bana yaratacağı işyükünden dolayı hemde ben ayrıldıktan sonra anlayan kişi olmayacağı için derin sorunlar oluşturacağı düşüncesindeyim. Bu yüzden accesse yöneldiğimi belirtmek isterim. Stabil şekilde kullanmamda sıkıntı çıkmayacaksa Access kullanmak istiyorum.

Mesajınızdan anladığım kadarıyla ve daha açık şekilde bilgi almak maksadıyla accessde bunları yapabileceğimi düşünerek tekrar etmek istiyorum:
*Yapacağım hesaplamaları form giriş ekranında başka bir ek program kullanmadan ve manuel hesaplamaya gerek kalmaksızın yapabilirim.
*Dilekçe sözleşme vs. metin içeriklerinin içerisinde örneğin sözleşmenin geçerli olduğu tarihleri kişi isimlerini vs. veritabanından yansıtabilirim. Aynı zamanda veritabanından istediğim hangi firmaysa çekerek bu çıktıları alabilirim.

Access bana bunları sağlıyorsa yeterli olacaktır düşüncesindeyim. Accessin eksik kalacağını düşündüğünüz noktalar neresidir o konuda fikirlerinizi alırsam müteşekkir kalırım.

Henüz bir veritabanı vs. uygulamasına girişmedim. Henüz kararı vermediğimden... Eğer kararı verirsem mutlaka burada paylaşımım olacaktır.
Bu arada verdiğiniz link anasayfaya çıkıyor ama ben konuyu bulurum sağolun.
Tekrar teşekkür ederim. İyi günler dlierim.
Son Düzenleme: 08/05/2016, 14:57, Düzenleyen: ALU.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Yeni proje için fikir almak istiyorum - Yazar: ALU - 08/05/2016, 12:53
Cvp: Yeni proje için fikir almak istiyorum - Yazar: ALU - 08/05/2016, 14:55