Skip to main content

AccessTr.neT

VBA Makro ile Access'teki verileri formatlı Excel sayfasına aktarma hatası

VBA Makro ile Access'teki verileri formatlı Excel sayfasına aktarma hatası

Sayın balkan85,

Access'teki verileri tekrar kontrol ettim ama veriler eski tarihli olması nedeniyle ve hangisi işleyişi bozabilir emin olamadığım için sadece 2 satır olarak yine bıraktım.

İfadenize yönelik olarak,Yine bir hatırlatma bilgisi olması adına;
Gerek konu sahipleri ve gerekse de konularınıza katılımcı olacak katılımcılar için,tablolarınızdaki verilerin ne içeriği ve ne de eski bilgiler olması önemli değildir.

Önemli olan;konularınızı açmanıza vesile olan sorunlarınız ya da talepleriniz ile ilgili olarak eklediğiniz örnek uygulamaların incelenmesi aşamalarında sonuçları görebilmek üzere eğer incelemeler neticesinde sonuçların doğru elde edilmesi isteniyorsa - ki bu gerekli olacaktır – o zaman,tablolardaki verilerin olması gerektiği gibi doğru ve boş olmayacak halde dolu olmasını sağlamanız yeterlidir.

Son olarak;
Örnek uygulamanızı inceleyemediğimden dolayı ne yazık ki uygulamanız üzerinden kendi adıma yardımcı olamıyorum.ancak,eğer bazı araştırmalar neticesinde bilgiler edindikçe bunarlı paylaşabiliyorum.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: VBA Makro ile Access'teki verileri formatlı Excel sayfasına aktarma hatası - Yazar: atoz112 - 28/09/2016, 11:02
Task