Skip to main content

AccessTr.neT

Access Tabanlı bir üretim raporu hazırlamak istiyorum

Access Tabanlı bir üretim raporu hazırlamak istiyorum

sayın emre-dl,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;

eğer kendiniz hazırlamak istiyorsanız,öncelikle,
site arama sayfasında benzer içeriklere sahip konuları incelemenizi ve bu konularda yer alan örnekleri,kendi geliştirmek istediğiniz örnek uygulama olarak fikir edinip deneme çalışmasında bulunmanızı ve bu hazırlayacağınız örneği konunuzda paylaşmanızı önermekle başlamak isterim.

aslında,en doğrusu,öncesinde Site Kuralları sayfasında yazılı hususları incelemeye gayret ediniz.ayrıca,

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

yukarıda bağlantısı yazılı konuyu incelemenizin ve içeriğindeki hususlara (özelikle,Türkçe karakter kullanımı ve BOŞLUK bırakarak tanımlamada bulunma) göre uygulamanızı yeniden düzenlemenizin,ileride bu hususlardan kaynaklı sorunları da engellemenize imkan sağlaması söz konusu olacaktır kanısındayım.

örnek uygulamanızın içeriğinde farazi gerçek dışı uydurma bilgiler halinde ve sonuçları görebilmek üzere de birkaç kayıt barındıracak şekilde oluşturunuz.

her bir sorununuz / talebiniz için bu kategoride YENİ KONU açmak sureti ile danışınız.katılımcılar tarafından uygun görülebilecek paylaşımları edinmeniz muhtemeldir,uygun zaman ve imkanlar dahilinde.

eğer uygulama geliştirme işlemleri ile uğraşmak istemezseniz ve uygulama hazırlatmak isterseniz,bunun için de,Site Yönetimi ile İletişim üzerinden irtibat sağlayınız.gerekli yönlendirmeleri edinmeniz olasıdır.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Access Tabanlı bir üretim raporu hazırlamak istiyorum - Yazar: atoz112 - 08/02/2017, 13:07
Task