Skip to main content

AccessTr.neT

Excel Verisinden Rapor - Liste Olusturmak (Yardim Lutfen)

Excel Verisinden Rapor - Liste Olusturmak (Yardim Lutfen)

sayın Subco,

aşağıdaki açıklamaların yapılması uygun görülmüştür.

1)

Alıntı:Anlasilan o ki bu sorunun cevabini burada bulamayacagiz... Baska mecralarda aramak lazim herhalde...

ifadenize yönelik olarak;
09/05/2017 tarihli dün itibarı ile açmış olduğunuz konunuza,katılımcıların kendi işleri,günlük hayatları akabinde hemen her zaman içerisinde bir çözüm bulmaları,takdir edersiniz ki imkanlar ve zamanın tedarik edilmesi neticesinde geçerli olabilecektir.dolayısı ile de,danışmak üzere açtığınız bir konuya hemen bir çözüm elde etmek için biraz sabırlı olmalısınız ve aynı zamanda katılımcılara da zaman tanımalısınız.

elbette ki,sitemizin haricinde farklı alternatif internet ortamlarında da çözüm arayışlarında bulunabilirsiniz.bulduklarınızı deneyebilir ve bu denemeler akabinde olası çözüm veya yeni sorunları da paylaşabilirsiniz.

bu nedenle de,"enterasan" olan herhangi bir durum da söz konusu değildir bu hali ile.sitemizde,konulara dair mümkün mertebe çoğu katılımcılar tarafından çözüm önerileri için mutlaka bir bilgilendirme,yönlendirme veya örnek çalışma edinmeniz söz konusudur.bu,sadece imkanlara ve zaman tedarik edilmesine bağlıdır.bu hoş görüyü de sağlamanız faydalı olacaktır.

2)

EK'te;(elde edilen imkanlar dahilinde olmak sureti ile),
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak,alternatif olması amacı ile ÖZET TABLO kullanımı sonucu hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
.rar excel rpt-ATOZ.rar (Dosya Boyutu: 10,89 KB | İndirme Sayısı: 9)
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Excel Verisinden Rapor - Liste Olusturmak (Yardim Lutfen) - Yazar: atoz112 - 10/05/2017, 10:48
Task